Inteligentny dom z Loxone

Przenieś swój dom na nowy poziom!

Loxone Smart-Home

Jeżeli trafiłeś tutaj, to na pewno masz dylemat jaki wybrać system? Chcesz aby Twój dom był naprawdę SMART?

Loxone jest pionierem w dziedzinie inteligentnych domów który gwarantuje spójny system integrujący wszystkie urządzenia. Zastępuje on i automatyzuje czynności które do tej pory zabierały Tobie czas, a dodatkowo czuwa nad bezpieczeństwem całego domu.

 

Nowo budowany budynek lub istniejąca instalacja?

Nie ma problemu! 

System przewodowy Loxone

Kablowy system Loxone jest idealny dla nowo budowanych budynków. Pozwala on na integracje wszystkich możliwych rozwiązań i instalacji, w jedną spójnie działającą całość, oraz gwarantuje niezawodność i bezobsługową pracę.

Okablowanie systemu przewodowego wykonujemy w technologii "Gwiazdy". Pozwala to na niezawodną komunikację pomiędzy wszystkimi urządzeniami a także zapewnia możliwość rozbudowy systemu w przyszłości.

System Loxone oferuje dużą liczbę rozszerzeń z j. ang, "Extensions", które zapewniają niezliczone możliwości integracji pozostałych urządzeń, oraz sterowania podstawowymi funkcjami.

miniserver
miniservergo

System bezprzewodowy Loxone

Bezprzewodowy system Loxone idealnie nada się do rozbudowy istniejących już instalacji. Dzięki autorskiej technologi "AIR" i struktury typu "Mesh", potrafi zamienić każdy budynek w Inteligentny budynek.

Dwukierunkowa komunikacja pozwala na nadawanie, odbiór i potwierdzanie telegramów przez wszystkie urządzenia w technologi Loxone Air, zapewnia to płynne działanie i  mnogość zastosowań.

Technologia Loxone Air, zużywa bardzo mało energii, większość z urządzeń może być zasilona bakteryjnie lub przez 24V, pozwala to na zminimalizowanie kosztów eksploatacyjnych instalacji i jeszcze bardziej ekologiczne życie.

Prostota sterowania

Standard sterowania Loxone zakłada obsługę wszystkich funkcji pomieszczenia przyciskiem 8x8cm - koniec z wielkimi zestawami przycisków na ścianach.

Każda z funkcji na przycisku może być także edytowana w aplikacji przez użytkownika - telefon do serwisanta nie będzie już potrzebny.

System bezpieczeństwa w nowej odsłonie

Nowoczesny dom powinien zapewniać bezpieczeństwo swoim mieszkańcom i ich własności, bez względu na to, czy są w domu, czy poza nim. Rozwiązanie dostępu powinno być tak łatwe w użyciu, jak to tylko możliwe dla autoryzowanych użytkowników i jak najbardziej przeszkadzające dla osób próbujących uzyskać nieautoryzowane dostęp.

cLoxone_Security_03

Inteligentny alarm

Zwykły alarm tylko rozbraja system, gdy któryś z użytkowników wraca do domu.

Inteligentny dom powinien zrobić więcej, niż tylko przyznać im dostęp

na przykład, kiedy pierwszy członek rodziny wraca do domu,

jego indywidualne uwierzytelnianie powinno rozbroić alarm

włączyć światła, muzykę i  odsłonić okna.

Smart-Home-Slider

Oświetlenie

  

System Loxone zapewnia wszystkie zaawansowane funkcje inteligentnego domu takie jak sceny świetlne, automatyczne sterowanie, funkcje nocne. Dodatkowym atutem jest cała seria produktów oświetleniowych, które oprócz pełnej integracji z systemem zapewniają ponadczasowy design.

Multimedia

Usługi multimedialne Loxone w pełni nadążają za najnowszymi światowymi standardami wprowadzając w naszą codzienność rozwiązania wysokiej jakości takie jak:

Usługi streamingowe

Pełna współpraca z najpopularniejszymi usługami streamingowymi min. Spotify

System Multi-Room

W pełni sterowalne głośniki w każdym z pomieszczeń z muzyką odzwierciedlającą charakter użytkownika. Serwer wyposażony w 1TB pamięci pozwala na zachowanie wszystkich ulubionych utworów.

Integracja A/V

System Loxone zapewni integracje sterowania tv i urządzeń AV do głównej Aplikacji, dzięki czemu nie będzie trzeba już szukać pilotów.

TEL-BUD jako "Srebrny partner Loxone"

Firma TEL-BUD, przeszła profesjonalne szkolenie partnerskie i uzyskała status Loxone Sliver Partner, aby jeszcze lepiej pomóc Państwu w zrealizowaniu marzenia o waszym Inteligentnym domu. Jeżeli szukacie niezawodnego systemu który zagwarantuje pełną wygodę i innowacyjność zapraszamy do kontaktu.

WordPress Theme built by Shufflehound. TEL_BUD @2018 || Wszystkie prawa zastrzeżone ..