Blok operacyjny XXI – wieku.

Nasza najnowsza realizacja wykonana w trybie “zaprojektuj i zbuduj”

Projekt zakładał wykonanie trzech ultranowoczesnych sal operacyjnych, wraz z całą niezbędną infrastrukturą pomocniczą.

Zastosowane urządzenia i rozwiązania medyczne to sprzęt światowej klasy, dlatego do projektu dodaliśmy kilka elementów dzięki którym można śmiało użyć stwierdzenia, że jest to jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce.

Poniżej lista naszych “wisienek na torcie”:

  • System sterowania LOXONE – kontrolujący wszystkie funkcje zaczynając od oświetlenia, kończąc na muzyce.
  • System Intercom – wygodna komunikacja VoIP pomiędzy personelem odbywająca się z 7″ panelu dotykowego.
  • System przyzywowy – oparty o transmisje VoIP zapewnia niezawodność działania i doskonałą jakość wygłaszanych komunkikatów.
  • System Domofonowy – domofony z kamerą video działające w technologi VoIP – zapewniają bezpieczeństwo i brak możliwości wtargnięcia przez osoby postronne.
  • Multiroom Audio – Wysokiej klasy system multiroom zapewniający doskonałą jakość muzyki, serwer multimedialny z ogromną biblioteką muzyki oraz dostępem do wszystkich istniejących stacji radia internetowego. Jeżeli to jednak za mało, każde z pomieszczeń posiada osobną strefę AirPlay, dzięki której każdy może posłuchać swojej ulubionej muzyki prosto ze swojego telefonu.
  • Oświetlenie LED DALI – Indywidualnie sterowane i ściemniane oprawy zapewniają zawsze dokładne oświetlenie zależnie od aktualnych potrzeb.

Wszystkie funkcję i użyte technologie kontrolowane są z dotykowego panelu 2N Indoor Touch, dzięki temu system jest bardzo prosty w obsłudze.


Jeżeli byliby Państwo zainteresowani wdrożeniem podobnych rozwiązań do waszych obiektów zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.