Systemy

Audio & Video

    

Nasza firma oferuje kompleksowe wdrożenie systemów Audio i Video do instalacji inteligentnego domu. Już nigdy więcej nie będziesz musiał zastanawiać się gdzie leży kolejny pilot i który przycisk nacisnąć.

Możliwości systemów które oferujemy pozwalają na włączenie całego systemu jednym kliknięciem na Panelu lub I-padzie, a także sterowanie wszystkimi urządzeniami.

Użytkownik może także mieć dostęp do serwera muzycznego umieszczonego w domu i nie będzie już musiał szukać swojej ulubionej płyty.

Nasza firma specjalizuje się w następujących rozwiązaniach:

Sale konferencyjne

Budujemy profesjonalne sale konferencyjne wyposażone w najnowsze nowinki technologiczne. Czasy podłączania komputera do kabla VGA lub HDMI i błędy w sterownikach lub obrazie już minęły.

Systemy Multi-Room

Każdy pokój lub biuro z własną niezależną muzyką? Wielkie przyjęcie lub prezentacja obiektu z muzyką w tle? Dzięki  wysokiej klasy systemom Multi-Room jesteśmy w stanie podnieść walory użytkowe każdego obiektu.

Systemy sterowań

Chciałbyś aby wszystkie twoje piloty znajdowały się w jednym urządzeniu, lecz marketowe rozwiązania nie dają rady i są zawodne? Dzięki oferowanym przez nas systemom zintegrujemy wszystkie urządzenia AV do poziomu jednej aplikacji.

rtilogo_slogan

System sterowania

RTI - It's Under Control

Jeden z najbardziej zaawansowanych systemów na rynku pozwalający na pełna integracja rozwiązań Audio & Video, a także sterowanie systemem inteligentnego budynku.

Spraw aby twój dom ożył za pomocą jednego kliknięcia

Technologia powinna sprawić, by życie było bardziej satysfakcjonujące, ale zbyt często nie dyktujemy warunków  - nasze urządzenia to robią. Teraz możesz szybko i intuicyjnie obsługiwać całą elektronikę jednym dotknięciem, za pomocą kontrolerów RTI, smartfona, tabletu lub komputera.

System RTI pozwala zintegrować wszystkie twoje urządzenia w jedną spójną całość, dzięki czemu nie tracisz czasu!

Przyjeżdżasz do domu w pośpiechu - i jesz kolację. Teraz łatwa część - naciśnij "Rozrywka": Światła same dostosowują się w odpowiednich miejscach, rozpoczyna się lista odtwarzania "party" i muzyka wypełnia dom. Możesz teraz nalać kieliszek wina i przebrać się w coś wygodniejszego. Twoi goście będą wkrótce przyjadą.

Krok 4

Czas wybrać system inteligentnego budynku

WordPress Theme built by Shufflehound. TEL_BUD @2018 || Wszystkie prawa zastrzeżone ..